Baksaş Sigorta olarak,  20 yılı aşkın süredir müşterilerimize tüm branşlarda aracılık ve danışmanlık hizmeti sunmakta; teknik ekip ve danışmanlarımızla çalışmalarımızı Türkiye genelinde yürütmekteyiz. Türkiye'nin en güçlü ve güvenilir kuruluşları arasında yer alan Bakioğlu Holding bünyesinde, sektörün kurumsal ve bireysel alanlarında hayata geçirdiğimiz projeler ile büyük başarılara imza atmaktayız.

Sigorta süreçlerine, tecrübeli teknik ekibimiz ve danışmanlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit etmekte, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Hem bireysel, hem kurumsal müşterilerimizin sigortalanabilecek risklerini ortaya koyarak, ayrılan bütçe doğrultusunda en kapsamlı çalışmaları müşterilerimize sunmaktayız. Poliçe tanziminden sonra sigortalılarımıza sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz ise bizi farklılaştıran en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Sigortalılarımız, ihtiyaçlarının ortaya çıktığı her durumda konuya göre pratik çözümler üreteceğimizi; risk gerçekleştiğinde zarar gören rizikonun onarımlarının en kısa sürede tamamlanması için hasar tazminatlarının en kısa sürede ödeneceğinden emin olarak bizimle çalışmayı tercih etmektedirler. Gerek poliçe tanziminde, gerekse hasar sonrasında sunduğumuz hizmet ile ortaya çıkan farkındalık, müşterilerimizle uzun dönemli güven ilişkimizin temelini teşkil etmektedir.

Sigortalılarımızın ihtiyaçlarına göre, çeyrek asırlık bilgi ve çabanın ürünü olarak ortaya çıkan ürün ve hizmetlerimiz her zaman bizi farklılaştırmaya devam edecek ve en büyük gücümüz olmaya devam edecektir.

Hedef ve Prensiplerimiz

  • İş ortaklarımız ve çalışanlarımızı her daim gücümüzün kaynağı olarak görmeyi,
  • Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanıyarak gelişim ve mutluluklarını artırmayı,
  • Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışmasını” gerçekleştirmeyi,
  • Kurumsal ve bireysel sigortalılara ulaşarak mevcut iş alanlarında ihtiyaçlarını belirleyerek riski doğru yönetmeyi,
  • Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi hizmetler sunmayı,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan, her branşta en çok tercih edilen sigorta şirketi olmayı,
  • İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlarımıza sağladığımız faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmayı,
  • Satış ve satış sonrası ürün&hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider sigorta şirketi markası olmayı hedefliyoruz.