Sigortacılık, tüm gelişmiş ekonomilerde, gelişmişlikle orantılı olarak sosyal ve ekonomik güvence kaynağıdır. Gelişmişliğe hızla ilerleyen ülkemizde de, kalkınmanın hizmetine fon yaratma görevini, sorumluluğunu çok iyi bilen bir sigorta sektörü üstlenmelidir.

Bakioğlu Holding’in sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirketi Baksaş Sigorta AŞ, bu sorumluluğun verdiği bilinçle sigortalılarına ve iş ortaklarına en iyi hizmeti verme konusundaki tavizsiz tutumunu, yenilikçi, güven verici ve dinamik yapısını kurulduğu günden beri sürdürmektedir. İzmir’in ve Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarından biri olan Bakioğlu Holding’ten aldığı güç, çeyrek asrı aşan bir sürenin verdiği deneyim ve müşterilerinden aldığı destekle her gün biraz daha büyüyen Baksaş Sigorta, Türk Sigorta Sektöründeki en güçlü mali yapıya sahip şirketlerden biri konumunda bulunmaktadır. Türkiye’nin en önemli kurumsal şirketleri ile iş ortaklığı yapmakta olan Baksaş Sigorta, gerek yurt içi, gerekse yurt dışı reasürörleri ile en yaygın hizmet ağına sahip sigorta şirketidir. Baksaş Sigorta, güvenilir ve kalıcı yapısıyla her konuda sigortalılarının yanındadır.

Kişileri ve kuruluşları tehlikelere karşı güvence altına almayı, bir hasar anında “gerçek hasarı tam olarak hemen ödemeyi”, sigortalının menfaatini hasar zamanından önce ve sonra koruyarak onlara en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Baksaş Sigorta, sigortalılara ve topluma fayda sağlayan;  kolay, yalın ve erişilebilir hizmet sunan bir şirket olarak değer yaratma misyonuyla faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Saygılarımla,

Bahadır ZENGİN
Genel Müdür